Kullanım Koşulları

5 Haziran, 2024 tarihinde oluşturuldu • 6 dakika okundu

Sosyop.com'a erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

Kullanım Koşulları

Son güncellenme: 05/06/2024

Sevgili ziyaretçimiz, lütfen www.sosyop.com web sitemizi ziyaret etmeden önce işbu kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, koşulsuz ve kısıtlamasız olarak, işbu sözleşme metninin tamamını kabul ettiğinizin, tarafımızca varsayılacağını lütfen unutmayınız.

www.sosyop.com web sitesi Sosyop.com tarafından yönetilmekte olup, bundan sonra SİTE olarak anılacaktır. İşbu siteye ilişkin Kullanım Koşulları, yayınlanmakla yürürlüğe girer. Değişiklik yapma hakkı, tek taraflı olarak SİTE'ye aittir ve SİTE üzerinden güncel olarak paylaşılacak olan bu değişiklikleri, tüm kullanıcılarımız baştan kabul etmiş sayılır.

Gizlilik

Gizlilik, ayrı bir sayfada, kişisel verilerinizin tarafımızca işlenmesinin esaslarını düzenlemek üzere mevcuttur. SİTE'yi kullandığınız takdirde, bu verilerin işlenmesinin gizlilik politikasına uygun olarak gerçekleştiğini kabul edersiniz. Gizlilik politikamızı incelemek için bu linke tıklayınız.

Hizmet Kapsamı

Sosyop.com olarak, sunacağımız hizmetlerin kapsamını ve niteliğini, yasalar çerçevesinde belirlemekte tamamen serbest olup; hizmetlere ilişkin yapacağımız değişiklikler, SİTE'de yayınlanmakla yürürlüğe girmiş sayılacaktır.

Telif Hakları

SİTE'de yayınlanan tüm metin, kod, grafikler, logolar, resimler, ses dosyaları ve kullanılan yazılımın sahibi (bundan böyle ve daha sonra "içerik" olarak anılacaktır) Sosyop.com olup, tüm hakları saklıdır. Yazılı izin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır.

Genel Hükümler

  • Kullanıcıların tamamı, SİTE'yi yalnızca hukuka uygun ve şahsi amaçlarla kullanacaklarını ve üçüncü kişinin haklarına tecavüz teşkil edecek nitelikteki herhangi bir faaliyette bulunmayacağını taahhüt eder. SİTE dâhilinde yaptıkları işlem ve eylemlerindeki, hukuki ve cezai sorumlulukları kendilerine aittir. İşbu iş ve eylemler sebebiyle, üçüncü kişilerin uğradıkları veya uğrayabilecekleri zararlardan dolayı SİTE'nin doğrudan ve/veya dolaylı hiçbir sorumluluğu yoktur.
  • SİTE'de mevcut bilgilerin doğruluk ve güncelliğini sağlamak için elimizden geleni yapmaktayız. Lakin gösterdiğimiz çabaya rağmen, bu bilgiler, fiili değişikliklerin gerisinde kalabilir, birtakım farklılıklar olabilir. Bu sebeple, site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu ve güncelliği ile ilgili tarafımızca, açık veya zımni, herhangi bir garanti verilmemekte, hiçbir taahhütte bulunulmamaktadır.
  • SİTE'de üçüncü şahıslar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen diğer web sitelerine, uygulamalara ve platformlara köprüler (hyperlink) bulunabilir. SİTE, işlevsellik yalnızca bu sitelere ulaşımı sağlamakta olup, içerikleri ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • SİTE'yi virüslerden temizlenmiş tutmak konusunda elimizden geleni yapsak da, virüslerin tamamen bulunmadığı garantisini vermemekteyiz. Bu nedenle veri indirirken, virüslere karşı gerekli önlemi almak, kullanıcıların sorumluluğundadır. Virüs vb. kötü amaçlı programlar, kodlar veya materyallerin sebep olabileceği zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemekteyiz.
  • SİTE'de sunulan hizmetlerde, kusur veya hata olmayacağına ya da kesintisiz hizmet verileceğine dair garanti vermemekteyiz. SİTE'ye ve sitenin hizmetlerine veya herhangi bir bölümüne olan erişiminizi önceden bildirmeksizin herhangi bir zamanda sonlandırabiliriz.
  • SİTE'de ödeme aracı olarak Iyzico servisleri kullanılmaktadır. American Express, Mastercard ve Visa ödeme şekilleri kabul edilmektedir. Bazı hizmetlerimize erişmek için satın almanız veya bir ücret ödemeniz gerekebilir. Ödemelerimiz ve abonelikler aylık ya da yıllık olarak yenilenebilir. Web Sitemiz aracılığıyla yapılan tüm satın alma işlemleri için güncel, eksiksiz ve doğru satın alma ve hesap bilgilerini sağlamayı kabul etmektesiniz. Ayrıca, işlemlerinizi tamamlayabilmemiz ve gerektiğinde sizinle iletişim kurabilmemiz için e-posta adresi, ödeme yöntemi ve ödeme kartı son kullanma tarihi de dahil olmak üzere hesap ve ödeme bilgilerini derhal güncellemeyi kabul edersiniz. Ödeme bilgileriniz Web Sitemizde depolanmaz. Web Site aracılığıyla yapılan satın alma işlemleri için size çevrimiçi bir fatura hesabı aracılığıyla fatura kesiyoruz. Satış vergisi, tarafımızca gerekli görüldüğü şekilde satın alma fiyatlarına eklenecektir. Fiyatları herhangi bir zamanda değiştirebiliriz. Tüm ücretleri veya ücretleri, satın alımlarınız için o sırada geçerli olan fiyatlarda ödemeyi kabul edersiniz ve satın alma işleminizi gerçekleştirdikten sonra seçtiğiniz ödeme sağlayıcınızdan bu tür tutarları tahsil etmemize izin verirsiniz. Daha önce ödeme talep etmiş veya almış olsak bile, fiyatlandırmadaki herhangi bir hatayı veya hatayı düzeltme hakkımızı saklı tutarız. Ayrıca, Web Sitemiz aracılığıyla verilen herhangi bir siparişi reddetme hakkımız da saklıdır.

İade ve İptal Politikası

Bizi tercih ettiğiniz ve hizmetimizi satın aldığınız için teşekkür ederiz. Satın alma işleminizden memnun olduğunuzu umuyoruz. Bununla birlikte, herhangi bir nedenle satın alma işleminizden tamamen memnun kalmazsanız, tam bir geri ödeme için bize iade edebilirsiniz. Satın alma tarihinden itibaren yedi (7) gün içinde, sipariş verdiğiniz e-posta adresiniz üzerinden [email protected] adresine e-posta göndererek iade talebi oluşturabilirsiniz. İade talebinizi aldıktan ve siparişinizin durumunu değerlendirildikten sonra iadenizi işleme alacağız. Geri ödemelerin kredi kartı şirketinize bağlı olarak kredi kartı ekstrenizde görünmesi 1-2 fatura dönemi sürebilir. İade işleminiz tamamlandığında sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

Aboneliğinizi istediğiniz zaman aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak iptal edebilirsiniz. İptal işleminiz, geçerli ücretli dönem sonunda yürürlüğe girecektir.

Sorumluluğun Sınırlandırılması

SİTE'nin kullanımından doğan zararlara ilişkin sorumluluğumuz, kast ve ağır ihmal ile sınırlıdır. Sözleşmenin ihlalinden doğan zararlarda, talep edilebilecek toplam tazminat, öngörülebilir hasarlar ile sınırlıdır. Yukarıda bahsedilen sorumluluk sınırlamaları aynı zamanda insan hayatına, bedeni yaralanmaya veya bir kişinin sağlığına gelebilecek zararlar durumunda geçerli değildir. Hukuken mücbir sebep sayılan tüm durumlarda, gecikme, ifa etmeme veya temerrütten dolayı, herhangi bir tazminat yükümlülüğümüz doğmayacaktır.

Uyuşmazlık Çözümü: İşbu Sözleşme'nin uygulanmasından veya yorumlanmasından doğacak her türlü uyuşmazlığın çözümünde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uygulanır; İstanbul Adliyesi Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir. 

İletişim

Bu Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz veya daha detaylı bir bilgiye ihtiyacınız varsa bizimle [email protected] e-mail adresi üzerinden iletişime geçebilirsiniz.