Twitter, reklamların etkisinin seçilmiş güzel videolarla kitlelere ulaşmasını sağlayan İlk Bakış adlı ürününü Türkiye’de de uygulamaya başladı.

İlk Bakış'ın özelliği kısaca şöyle; Sponsorlu trendler ile birleşerek markalar için 24 saatlik bir süre içinde Twitter’ın değerli yerleştirmeleriyle yüksek sayıdaki seyirci kitlesine ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamayla birlikte; bir kullanıcı Twitter’a ilk kez giriş yaptığında, kendi sayfasının en üst reklam alanında o markanın sponsorlu videosunu görecek ve sponsorlu trend, trendler listesinin en üst sırada görünecek.

Türkiye’de İlk Bakış uygulamasını deneyen ilk iki marka ise Nestle ve Renault oldu.

Her gün milyonlarca insan, merak ettikleri ve onları en çok ilgilendiren konuları konuşmak üzere Twitter’a giriyor. Aynı zamanda, reklam verenler de “Sponsorlu Tweet”lerle hedef kitleye ulaşmak için Twitter’ı kullanıyor.

Sponsorlu Trend ile çalışan “İlk Bakış”, reklam verenlerin başarı çıtasını yükseltiyor. Bu gelişme, Twitter kullanıcılarına ulaşmak için güçlü bir yöntem sunuyor ve reklam verenlerin merak uyandırıcı bir video ile kullanıcılarıyla etkin ve yüksek bir görünürlükle hikayelerini paylaşmalarına olanak tanıyor.

Yeni geliştirilen bu ürün, markaların hedefledikleri birçok proje için de olukça kullanışlı görünüyor. Bu projeler arasında yeni bir video ve ürün tanıtımı, bir TV programının ilk gösterimi, canlı etkinlikler, sponsorluklar ve film galaları gibi çeşitlendirilebilir.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)

Facebook Yorumları